Urząd Gminy Podegrodzie ponownie ogranicza działalność do formy telefonicznej i mailowej

Wójt Gminy Podegrodzie informuje, iż w związku z rozprzestrzenianiem się na terenie naszego kraju wirusa SARS-COV-2 od dnia 3 lipca 2020 r. Urząd Gminy Podegrodzie ogranicza swoją działalność tylko do formy telefonicznej i mailowej.

W Urzędzie Gminy Podegrodzie jest potwierdzony jeden przypadek COVID -19. Zgodnie  z decyzja sanepidu, osoby współpracujące z tą osobą przebywają na kwarantannie domowej. Urząd od dzisiaj ograniczył swoją działalność do formy telefonicznej i mailowej.

Koronawirus na Sądecczyźnie – także w gminie Podegrodzie

Treść komunikatu Wójta Gminy Podegrodzie

Sprawy w miarę możliwości można załatwić w formie korespondencji tradycyjnej, elektronicznej, poprzez kontakt telefoniczny lub za pomocą platformy www.obywatel.gov.pl.

Zachęcamy do regulowania zobowiązań finansowych za pomocą bankowości elektronicznej. Informację o kwocie oraz zaległościach mogą Państwo uzyskać telefonicznie.

Konto bankowe: Bank Spółdzielczy w Podegrodziu,

nr konta: 18 8814 0003 9001 0000 1935 0004

1. opłaty: skarbowe, cmentarne, za nieruchomości (opłaty planistyczne, zajęcie pasa drogowego), czynsz, dzierżawa

2. podatki (od nieruchomości, rolny, od środków transportu, VAT z Urzędu Skarbowego)

lub na numer konta wskazany na nakazie płatniczym.

Zapewniamy, iż wszelkie dokumenty Państwa dostarczone zostaną na poszczególne stanowiska merytoryczne i rozpatrywane według kolejności i ważności.

Jedynie w sytuacjach wyjątkowych (wydanie aktu urodzenia, małżeństwa, czy zgonu), w których konieczny będzie kontakt z pracownikiem Urzędu obsługa klienta będzie możliwa po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

Apelujemy również o korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych źródeł informacji o koronawirusie, które znajdziecie Państwo w serwisach instytucji publicznych, na stronach: https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/ i dzwoniąc pod numer bezpłatnej infolinii.

źródło: UG Podegrodzie