Reklama

Podegrodzkie.info to to portal informacyjny, który codziennie informuje użytkowników o wydarzeniach w gminie Podegrodzie i okolicy. Ponadto serwis zajmuje się promowaniem lokalnych firm. Dzięki dużemu zasięgowi na poziomie 2000 – 3000 odsłon dziennie, możemy trafiać do szerokiego grona mieszkańców naszego regionu.

Cennik reklamy na portalu podegrodzkie.info

1. Baner reklamowy w rozmiarze 300 x 250 px – koszt 150-300 zł / miesiąc (w zależności od pozycji oraz czasu wyświetlania – na jednej pozycji max. 3 zmieniające się banery)

2. Baner reklamowy w rozmiarze 1136 x 220 px – koszt 400-450 zł / miesiąc (w zależności od pozycji oraz czasu wyświetlania – na jednej pozycji max. 3 zmieniające się banery)

Dodatkowo do każdej reklamy (nawet przy wykupieniu jej na 1 miesiąc) dodajemy GRATIS ARTYKUŁ opisujący firmę oraz jej szczegółową ofertę w dziale „Lokalny biznes”. Ceny brutto (faktura bez VAT). Istnieje możliwość przygotowania oferty indywidualnej oraz uzyskania rabatu w przypadku zakupu reklamy na dłuższy okres czasu.

Wyniki portalu podegrodzkie.info w miesiącu wrzesień 2019:

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami, pisząc na kontakt@podegrodzkie.info lub dzwoniąc pod numer: 503 690 796.

Poniżej przedstawiamy pozycje reklamowe na stronie głównej portalu.