To już pewne! Siatkarze Gród Czop Podegrodzie zagrają baraże o II Ligę Ogólnopolską

17 marca siatkarze drużyny Gród Czop Podegrodzie wyjechali do Krakowa, gdzie o godz. 19:00 rozpoczęli pojedynek z drużyną Wawel Kraków. Spodziewali się ciężkiego spotkania i tak było – przynajmniej w pierwszym secie..

Pokonaliśmy Wawel Kraków 3:1, ponownie wskakując na pozycję lidera I Ligi Małopolski. Po słabym początku w naszym wykonaniu, od drugiej partii zdominowaliśmy boiskowe wydarzenia, pokonując ciężkiego przeciwnika.

– informowali po spotkaniu zawodnicy.

Zwycięstwo za 3 punkty dało drużynie Gród Czop Podegrodzie przepustkę na baraże o II Ligę Ogólnopolską. Gród po raz drugi z rzędu powalczy z drużynami z całej Polski – ogromne gratulacje! W ubiegłym roku Gród, jako „beniaminek” I Ligi Małopolski zwyciężył w półfinałowym turnieju barażowym i awansował do finałów, gdzie zajął III miejsce.

Podczas pojedynku i wizyty w Krakowie, odebraliśmy również Puchar za Mistrzostwo I Ligi edycji jesiennej 2021/22. Puchar wręczył nam Sekretarz Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej, Pan Zdzisław Śpiewla.

– dodają zawodnicy.

Gród wygrywa kolejny mecz z GSKS Laskowa

19 marca tym razem na hali sportowej w Brzeznej, zawodnicy rywalizowali z drużyną GSKS Laskowa. Był to ostatni pojedynek Grodu w tegorocznym sezonie w roli gospodarza (na hali w Brzeznej). Po złym początku, w drugim secie wszystko zaczęło funkcjonować poprawnie i zawodnicy Grodu pokonali GSKS Laskowa 3:1 (15:25, 25:20, 25:18, 25:21).

Dzisiejszym zwycięstwem za trzy punkty, umacniamy się na fotelu lidera. W piątek wyjazd do Krakowa na mecz ze Spartą, gdzie mamy nadzieję przypieczętujemy Mistrzostwo I Ligi Małopolski.