Sandra Tokarczyk z Brzeznej półfinalistką Miss Małopolski 2020!

Poznaliśmy tegoroczne uczestniczki konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski, odbywającego się w ramach ogólnopolskiego narodowego konkursu piękności Miss Polski. 

O tytuł Miss Małopolski ubiega się 86 kandydatek z rocznika 1993-2001, natomiast o tytuł Miss Nastolatek Małopolski ubiegaj się 45 kandydatek z rocznika 2002-2006.

Miss Małopolski 2020. Wśród kandydatek Sandra Tokarczyk z Brzeznej

Pod koniec czerwca na kandydatki czekają nagrania w studio fotograficznym na terenie Krakowa. Nagrane prezentacje wideo oraz zdjęcia zostaną przedstawione jury, które na ich podstawie wyłoni finalistki wrześniowej gali finałowej. Osoby śledzące konkurs i kibicujące swoim faworytkom bedą mogły je zobaczyć, ponieważ materiały zostaną również udostępnione w social mediach konkursu oraz przekazane partnerom medialnym.

Oprócz tradycyjnego głosowania jury kandydatki mogą uzyskać awans przez trwające głosowanie. Szczegóły głosowania można zobaczyć na koncie konkursu na portalu Facebook lub na stronie http://missmalopolski.pl/glosowanie-sms/. Dzięki temu głosowaniu po 2 kandydatki w każdej z kategorii otrzymają bezpośredni awans do finału bez względu na decyzję jury.

Aby zagłosować na Sandrę Tokarczyk z Brzeznej trzeba wysłać SMS o treści MMP.239 pod numer 7248 (koszt 2,46 z VAT).