Miss Małopolski 2020. Wśród kandydatek Sandra Tokarczyk z Brzeznej

Do końca maja 2020 trwa nabór do konkursu Miss Małopolski 2020.  Aby wziąć udział trzeba mieć od 19 do 27 lat. (roczniki 1993-2001). W przypadku Miss Nastolatek przyjmowane są kandydatury dziewcząt w wieku 14 do 18 lat (roczniki 2002-2006). Wymagany jest także wzrost powyżej 167 cm. oraz  polskie obywatelstwo.

W tym roku do konkursu zgłosiło się już ponad 400  kobiet, a wśród nich mieszkająca w Brzeznej Sandra Tokarczyk

Półfinał konkursu Miss Małopolski  odbędzie się na przełomie czerwca i lipca. Ze względu na sytuację epidemiologiczną odbędzie się on w formie dotąd niespotykanej w konkursach miss.

Z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa i zadbaniem o zdrowie uczestniczek konkursu mamy w planach realizację w małych grupach nagrania prezentacji każdej z uczestniczek, a materiał wideo zostanie udostępniony w kanałach social media. Na podstawie nagrań jury wyłoni finalistki jesiennej gali finałowej, a osoby śledzące ich udział oraz osoby zainteresowane samym konkursem będą mogły zobaczyć w równych warunkach każdą z uczestniczek.

– informuje Grzegorz Ostrowski, organizator konkursu.

Sandra Tokarczyk / Brzezna / 172 cm / 17 lat

Nazywam się Sandra Tokarczyk pochodzę z małej, bardzo pięknej miejscowości Brzezna. Jestem uczennicą IV Liceum Ogólnokształcącego Sportowego w Nowym Sączu w klasie o profilu siatkarskim. Moją pasją od zawsze był taniec, interesują mnie różne style, ale moje serce skradł balet, który ćwiczę od najmłodszych lat. W moim życiu równie ważna jest gimnastyka sportowa należę od paru lat do grupy Astral Team. Moją pasją również jest gotowanie i pieczenie, to mnie odpręża i sprawia mnóstwo satysfakcji. Jestem osobą zawsze uśmiechniętą, która pragnie was obdarzyć tą pozytywną energią.

Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski Nastolatek, ponieważ jest to dla mnie, osoby z małej miejscowości wspaniała przygoda i cenne doświadczenie życiowe.

Idealna Miss to naturalna, radosna, pełna wdzięku dziewczyna, mocno stąpająca po ziemi. By porwać tłumy, potrzebny jest urok-a ja taki mam.

Inspirują mnie ludzie pozytywnie myślący, bo są to osoby, którzy wierzą w siebie, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, poszerzając swoje horyzonty myślowe, konkurują z najlepszymi, a przyszłość, która jest przed nimi – napawa ich optymizmem.

Sandra Tokraczyk

Sandra Tokraczyk

Pozostałe kandydatki z naszego regionu na kolejnych stronach.

Następna strona »