Gród Czop Podegrodzie wygrywa kolejny mecz II Ligi Małopolski

16 listopada 2019 r. siatkarze drużyny Gród Czop Podegrodzie rozegrali kolejny mecz w ramach II Ligi Małopolski Piłki Siatkowej Mężczyzn.

Rywalem siatkarzy z Podegrodzia była drużyna MKS Ryglice. Pierwszy set był wyrównany i zakończył się wynikiem 26:24. Kolejne dwa sety wygrała także drużyna GRÓD CZOP Podegrodzie (25:18, 25:21) i jest to już trzecie z rzędu spotkanie wygrane bez straty seta.

Gród Czop Podegrodzie wiceliderem rozgrywek

Obecnie w tabeli II Ligi Małopolski z 9 punktami Gród zajmuje 2 miejsce. Kolejne spotkanie zostanie rozegrane 22 listopada z liderem tabeli – zespołem Wawel Kraków. Będzie to prawdopodobnie bardzo zacięty pojedynek, ponieważ obydwie drużyny wygrały wszystkie swoje dotychczasowe mecze i obydwie nie straciły jeszcze żadnego seta w tych rozgrywkach.

Zachęcamy kibiców do przyjścia na mecz GRÓD Czop Podegrodzie – WAWEL Kraków, który odbędzie się na Hali Sportowej w Brzeznej 22 listopada o godz. 21:00