Zapisz drużynę do Sufigs Ligi Orlika – 2 ostatnie miejsca!

Ruszyły dodatkowe zapisy do czwartego sezonu SUFIGS Ligi Orlika o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego pod patronatem Starosty Marka Kwiatkowskiego. Wielka gra, emocje, dramaturgia i wspaniały poziom sportowy powraca na dobre i to jeszcze w większym wydaniu. ZAPISZ DRUŻYNĘ, ponieważ zostały już tylko dwa wolne miejsca. Dodatkowe zapisy trwają do 21 kwietnia 2019 roku, lub do wyczerpania miejsc.

W tym roku system grania nie ulegnie zmianie. Drużyny zostaną podzielone na trzy klasy rozgrywkowe: Ekstraklasę, I Ligę oraz II Ligę po dziesięć zespołów. W pierwszej rundzie drużyny rozegrają spotkania każdy z każdym, a następnie podzielimy tabelę na grupy mistrzowskie oraz spadkowe. Łącznie każda z drużyn rozegra 13 spotkań. Sufigs Liga Orlika ponownie zagości w trzech miejscowościach, na orliku w Brzeznej, Podegrodziu i Jazowsku. Nasza liga ma już cztery lata, więc śmiało można powiedzieć że tworzymy jakąś historię, dlatego w tym roku powstaną nowe statystyki, m.in. „Zostań legendą ligi” co mamy nadzieje wyróżni zawodników, którzy grają od sezonu 2016, a zachęci nowe osoby by wejść do ligi i stać się jej legendą.

– dodaje Łukasz Frączek organizator rozgrywek.

W każdej klasie rozgrywkowej do wygrania puchary, medale, dyplomy, zdjęcia, vouchery, nagrody indywidualne ale i też finansowe. Łączna pula nagród to aż 20.000 tyś. Każda drużyna niezależnie od zdobytego miejsca, otrzyma puchar względnie wysoki do lokaty, dyplom, zdjęcie, płytkę z relacją zdjęciową z całego sezonu oraz vouchery do naszych partnerów.

Dzięki uprzejmości naszego głównego sponsora tytularnego firmy Sufigs, w tym roku dodatkowo każdy uczestnik dostanie złotą kartę PSB Mrówka, obligującą do zniżki na zakupy w markecie Mrówka w Podrzeczu.

– informuje organizator rozgrywkek.

1 kolejka Sufigs Ligi Orlika startuje już 23-25 kwietnia 2019 roku. Zakończenie ligi jest planowane na 21 września 2019, tradycyjnie Galą Zakończenia w Hotelu Ibis Styles w Nowym Sączu.

Już dziś ZAPISZ swoją drużynę !!! – 2 OSTATNIE MIEJSCA
Więc informacji:
tel: 500-758-968, e-mail: biuro@lfsportevents.pl
oraz na plakacie i głównej stronie wydarzenia http://lfsportevents.pl/ligaorlika/

Portal informacyjny podegrodzkie.info jest patronem medialnym Sufigs Ligi Orlika.