• Sport
  • Ostatnia modyfikacja:16 października 2018, 09:49
  • Komentarze: 0

Zapisz drużynę do EL-KAG Ligi Futsalu 2018/19

Przed nami największa futsalowa impreza w powiecie nowosądeckim. Już dziś, zapisz się do El-Kag Ligi Futsalu i przeżyj z nami niezapomniane emocje. Pięć miesięcy rywalizacji o prymat najlepszej drużyny na hali. Czy może Cię zabraknąć? Oczywiście że NIE!

 

El-Kag Liga Futsalu to kontynuacja Nowosądeckiej Ligi Futsalu sprzed lat, lecz z racji pozyskania sponsora tytularnego, nazwa została zmieniona, a sama liga jeszcze bardziej się rozrośnie. Na podstawie wyników z ubiegłego sezonu, do Ekstraklasy i I Ligi przydzielone zostaną zespoły na podstawie zeszłorocznych wyników, natomiast resztę stawki uzupełnią nowo zapisane drużyny. Być może o przydzieleniu do I lub II Ligi zadecydują eliminacje. Tego jednak dowiemy się po zapisach, jak będziemy wiedzieli ile drużyn się zgłosiło. Z punktu widzenia organizacyjnego, chcemy stworzyć trzy klasy rozgrywkowe. Dodatkowo podobnie jak w ubiegłych latach, będzie można zagrać również w Pucharze Ligi Futsalu. Rozgrywki odbędą się tradycyjnie na największej hali Widowiskowo – Sportowej w Nowym Sączu, przy ulicy Nadbrzeżnej 34.

– mówi organizator turnieju Łukasz Frączek

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ EL-KAG LIGI FUTSALU 2018/19:
http://lfsportevents.pl/oferta/

Zapisy drużyn prowadzone są do 3 listopada 2018 roku. W przypadku dużego zainteresowania i wypełnienia limitu miejsce, czas zapisów może zostać skrócony, dlatego nie warto zwlekać na sam koniec.

Więcej informacji na plakacie oraz u organizatora
tel. 500-758-968
strona: http://lfsportevents.pl/ligafutsalu/
mail: biuro@lfsportevents.pl

Portal Podegrodzkie.info jest patronem medialnym El-Kag Ligi Futsalu.