• Sport
  • Ostatnia modyfikacja:20 października 2020, 10:31
  • Komentarze: 0

Zapisz drużynę do EL-KAG Liga Futsalu 2020/21

Zapraszamy do ZAPISÓW do El-Kag Ligi Futsalu 2020/21 o Puchar Prezydenta Miasta Ludomira Handzla. To już piąta edycja tych prestiżowych rozgrywek, które są największą ligą sportową w powiecie nowosądeckim. Nie zwlekaj i już dzisiaj zapisz drużynę. Ilość miejsc ograniczona.

Jak informuje organizator:

Zważywszy na sytuacje epidemiologiczną w Polsce, start rozgrywek jest zaplanowany na początek listopada, lecz gdyby była taka potrzeba, może ulec zmianie, o czym będziemy na bieżąco informować. Na dzień dzisiejszy rozgrywki są możliwe do przeprowadzenia bez udziału publiczności oraz zgodnie z wytycznymi sanitarnymi, dlatego liczymy że liga odbędzie się w terminie. My jako organizatorzy dołożymy wszelkich starań wprowadzając reżim sanitarny oraz specjalne wytyczne, tak by liga była maksymalnie bezpieczna dla każdego. Rozpoczynamy zapisy by być w pełni przygotowany na możliwy start.

W tym sezonie powstanie kolejna liga i będzie to podział na cztery klasy rozgrywkowe: Ekstraklasę, I Ligę, II Ligę oraz III Ligę. W każdej klasie rozgrywkowej do wygrania puchary, medale, dyplomy, zdjęcia, vouchery, nagrody indywidualne ale i też finansowe. Łączna pula nagród to aż 20.000 zł. Każda drużyna niezależnie od zdobytego miejsca, otrzyma puchar względnie wysoki do lokaty, dyplom, zdjęcie, płytkę z relacją zdjęciową z całego sezonu oraz vouchery do naszych partnerów.

Portal Podegrodzkie.info jest patronem medialnym El-Kag Ligi Futsalu.

Więcej informacji:
👉 tel: 500-758-968,
👉 e-mail: biuro@lfsportevents.pl
👉 na plakacie
👉 na stronie El-Kag Ligi Futsalu: http://lfsportevents.pl/ligafutsalu/
👉 w ofercie El-Kag Ligi Futsalu: http://lfsportevents.pl/oferta/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

El Kag Liga Futsalu 2020/21