Z Podegrodzia do McDonald’s w 6 minut. Nowa restauracja już otwarta.

Wczoraj, tj. 12 grudnia 2019 r. otwarto pierwszą restaurację McDonald’s w Starym Sączu. Dzięki temu mieszkańcy Podegrodzia, przy dobrej sytuacji na drodze mogą do niej dotrzeć samochodem nawet w 6 minut.

Nowa restauracja zastąpiła można rzec „kultowy” budynek Szałasu, w którym odbywały się słynne potańcówki. Nie wszystkim mieszkańcom gminy Podegrodzie podoba się tego typu inwestycja, jednak na pewno znajdzie się wielu amatorów jedzenia w „macu”. Dla zainteresowanych poniżej podajemy więcej szczegółów na temat nowo otwartego lokalu.

Godziny otwarcia McDonalds’s w Starym Sączu

Lokal mieści się przy ul. Jana Pawła II 77A, przy stacji paliw, obok sklepu sieci Biedronka. Jest to już 35 McDonald’s w naszym województwie.

McDonald’s w Starym Sączu wraz z usługą McDrive jest otwarty dla gości codziennie w godzinach 6:00 do 24:00, a w piątki i soboty od 6:00 do 2:00.  Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

Sala jadalna oraz strefa McCafé oferują łącznie niemal 100 miejsc siedzących. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci, ogródek z 92 miejscami siedzącymi oraz parking dla 25 samochodów osobowych.

Lokal jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz oferuje darmowy dostęp do Internetu.

fot. McDonald’s