Z „Księgi łask” Sanktuarium św. o. Stanisława Papczyńskiego – najnowsze świadectwa

Ostatnio do Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii napłynęły nowe świadectwa łask wyproszonych za wstawiennictwem św. ojca Stanisława. Dzisiaj Prezentujemy dwa świadectwa. Jedno związane z uzdrowieniem dziecka w łonie matki, które nadesłał pan Jerzy oraz drugie dotyczące uzdrowienia i łaski poczęcia dziecka pomimo medycznych przeciwskazań nadesłane przez panią Marzannę.

„Chciałbym podziękować za łaskę poprzez wstawiennictwo św. Stanisława Papczyńskiego, którą otrzymała moja córka Ivona mieszkająca w Kalifornii (USA) w mieście Corona.

Moja Córka jest w 6-tym miesiącu ciąży, po badaniach stwierdzono u dziecka guz mózgu (duży krwiak). Poprzez moja modlitwę za przyczyną św. Stanisława Papczyńskiego po 1 miesiącu guz zniknął. Tak stwierdził lekarz dnia dzisiejszego (6.11.2019 roku) po badaniach USG. Bardzo dziękuję Panu Bogu, że wysłuchał moich próśb zanoszonych do Niego za wstawiennictwem św. Stanisława Papczyńskiego.

Polecam wszystkim chorym oraz utrudzonym aby zawsze poprosili poprzez modlitwę o wstawiennictwo św. Stanisława Papczyńskiego, a proszę mi uwierzyć że zawsze otrzymają pomoc od tego świętego.

Niech Pan Bóg oraz Jezus Chrystus zawsze wzmacnia i wysłuchuje wszelkich próśb jakie zanosi w imieniu chorych nasz wspaniała orędownik i posłaniec. Amen!”

Jerzy

„W ubiegłym roku 13 października moja córka Magda wzięła ślub. Niestety, pomimo tego, że z małżonkiem starali się o dzieciątko, nie było widać rezultatów. W czerwcu br. będąc na wyjeździe w Bieszczadach moja córka ciężko zachorowała. W obydwu nerkach pojawiła się ropa, gorączka wynosiła 40 stopni Celsjusza, stan zrobił się bardzo poważny.

Po wielu trudnościach trafiła na oddział szpitalny. Groziło jej usunięcie nerki, doszło do zatrucia organizmu. Modliliśmy się za wstawiennictwem Matki Bożej Kębelskiej i św. ojca Stanisława Papczyńskiego o uzdrowienie Magdaleny. Po odprawieniu Mszy św. parametry zaczęły się szybko poprawiać. Lekarze byli w szoku, ale przestrzegali aby nie starali się o dziecko.

Przyjechałam na Marianki w Górze Kalwarii, aby przy grobie św. Stanisława Papczyńskiego złożyć podziękowanie za otrzymaną łaskę. Podczas modlitwy przy grobie, przyszła myśl, aby poprosić także o dar macierzyństwa dla niej, tak też zrobiłam.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź św. Stanisława. Moja córka spodziewa się dziecka, rozwiązanie planowane jest 30 maja. Wierzę, że to św. Stanisław przyczynił się do tego, za co bardzo mu dziękuję i proszę o dalszą opiekę dla córki i dzieciątka. Amen!”

Marzanna

Najlepszą formą uwielbienia Pana Boga za Jego miłość jest danie publicznego świadectwa o Jego działaniu. Dając świadectwo, łaska Boża niejako się pomnaża. Z pewnością stanie się ono źródłem nadziei oraz dowodem Bożej Miłości dla innych. Swoje świadectwa można przesyłać w formularzu na stronie https://papczynski.pl/podziekuj-za-otrzymane-laski/.

źródło, fot: papczynski.pl