Wawel Kraków za silny dla zawodników Grodu

Po historycznym sukcesie drużyny Gród Czop Podegrodzie, czyli awansie do I Ligi Małopolski, wczoraj przyszedł czas na pierwszy mecz w tych rozgrywkach.

Rywalem zawodników z Podegrodzia był WKS Wawel Kraków, a spotkanie bez udziału publiczności rozpoczęło się o godzinie 18:00 na hali sportowej w Krakowie.

Rywal bez dwóch zdań z najwyższej półki, którego celem jest awans do ligi ogólnopolskiej. Patrząc na to jaką formę prezentują, spodziewamy się arcy ciężkiego spotkania, lecz nie ma co ukrywać że i my prezentujemy się coraz lepiej.

– informowali przed meczem zawodnicy Grodu.

Niestety mecz zakończył się porażką drużyny Gród Czop Podegrodzie, udało się natomiast wygrać pierwszego seta w I Lidze Małopolski:

Wygrywamy historyczny set w I Lidze Małopolski, ale niestety przegrywamy mecz na wyjezdzie z WKS Wawel Kraków 1:3. Dzisiejszy rywal okazał się zbyt silny, szczególnie wyrządzajac nam krzywdę swoją zagrywką.

Za nami ciekawe doświadczenie i dobra lekcja, która zapewne zaprocentuje w kolejnych spotkaniach  Liczymy na pierwsze punkty już za tydzień