fot. decathlon.pl

W Nowym Sączu powstanie sklep sportowy Decathlon

Zakupy w pierwszym w Nowym Sączu sklepie Decathlon będziemy mogli zrobić na wiosnę 2020 r. Miejsce na produkty sportowe tej francuskiej sieci, przygotowywane jest w Centrum Handlowym Gołąbkowice – informuje portal dts24.pl

Na powierzchni 1750 m2 znajdziemy odzież, obuwie, sprzęt do sportów rowerowych, pływania, biegania, tenisa, fitnessu, turystyki górskiej, czy gier zespołowych. Artykuły dla mężczyzn, kobiet, a także dzieci. Otwarcie zaplanowano na początek kwietnia 2020 roku. Będzie to 60 sklep tej sieci w Polsce.

Decathlon to miejsce jednoczące pasjonatów sportu wokół jednego celu – Czynimy Sport Dostępnym dla Wielu. Pierwszy sklep Decathlon, międzynarodowego producenta i dystrybutora odzieży oraz sprzętu sportowego, powstał w 1976 r. we Francji. W Polsce pierwsze otwarcie sklepu naszej sieci miało miejsce w 2001 r. na warszawskim Targówku i od samego początku, aż do teraz misją Decathlon jest umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści płynących z uprawiania sportu.

– czytamy na oficjalnej stronie internetowej sieci.