fot. mpk.nowysacz.pl

Uwaga! Zmiana kursów MPK na liniach 33 i 34

MPK Sp. z o.o. w Nowym Sączu informuje, że w związku z zamknięciem ul. Krakowskiej od dnia 23.04.2019r. (wtorek) od godz. 8:00 do odwołania linie 33 i 34 kursują przez ul. Jagodową i Dunajcową a linia 42 zostaje skrócona do Dunajcowej – Most.

Linia 33:

1.Kursy do Krakowskiej PKP będą skrócone do nowego ronda na os. Helena. (Dunajcowa – Most) i stamtąd też będą rozpoczynane kursy.
2.Kursy z Nowego Sącza do Czarnego Potoku: ….Tarnowska, Marcinkowicka, Jagodowa, Dunajcowa, Starowiejska i dalej własną trasą.
3. Kursy z Czarnego Potoku do Nowego Sącza: ….Starowiejska, Dunajcowa, Jagodowa, Marcinkowicka, Obwodnica Północna i dalej własną trasą.

Linia 33, aktualny rozkład jazdy dostępny tutaj

Linia 34:

1.Kursy do Krakowskiej PKP będą skrócone do nowego ronda na os. Helena. (Dunajcowa – Most) i stamtąd też będą rozpoczynane kursy.
2.Kursy z Nowego Sącza do Podegrodzia, Mokrej Wsi: ….Tarnowska, Marcinkowicka, Jagodowa, Dunajcowa, Starowiejska i dalej własną trasą.
3. Kursy z Mokrej Wsi, Podegrodzia do Nowego Sącza: ….Starowiejska, Dunajcowa, Jagodowa, Marcinkowicka, Obwodnica Północna i dalej własną trasą.

Linia 34, aktualny rozkład jazdy dostępny tutaj

Linia 42:
TAM: Aleja Batorego – dw.PKP, Aleja Batorego, Aleja Wolności, Długosza, Rynek, Tarnowska, Obwodnica Północna, Marcinkowicka, Jagodowa, Dunajcowa, Dunajcowa pętla, Dunajcowa Most.

POWRÓT: Dunajcowa Most, Dunajcowa Pętla, Dunajcowa, Jagodowa, Marcinkowicka Obwodnica Północna, Tarnowska, Kazimierza Wielkiego, Kościuszki, Jagiellońska, Aleja Wolności, Aleja Batorego, Dworzec PKP.

Autobusy omijają przystanki na ul. Krakowskiej i ul. Marcinkowickiej oraz Chełmiec Mała Wieś.

źródło: MPK Nowy Sącz