Urząd Gminy Podegrodzie ogranicza działalność do formy telefonicznej i mailowej

Podobnie jak urzędy w Starym i Nowym Sączu, także Urząd Gminy Podegrodzie od 16 marca do odwołania ogranicza swoją działalność tylko do formy telefonicznej i mailowej.

Pełna treść komunikatu Wójta Gminy Podegrodzie

Szanowni Państwo – Mieszkańcy Gminy Podegrodzie!

W związku z rozprzestrzenianiem się na terenie naszego kraju wirusa SARS-CoV-2 (tzw. koronawirusa) oraz w trosce o Państwa zdrowie, informujemy że od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania, Urząd Gminy Podegrodzie ogranicza swoją działalność tylko do formy telefonicznej i mailowej.

Sprawy w miarę możliwości można załatwić w formie korespondencji tradycyjnej, elektronicznej, poprzez kontakt telefoniczny lub za pomocą platformy www.obywatel.gov.pl.

Zachęcamy do regulowania zobowiązań finansowych za pomocą bankowości elektronicznej. Informację o kwocie oraz zaległościach mogą Państwo uzyskać telefonicznie.

Zapewniamy, iż wszelkie dokumenty Państwa dostarczone zostaną na poszczególne stanowiska merytoryczne i rozpatrywane według kolejności i ważności.

Jedynie w sytuacjach wyjątkowych (wydanie aktu urodzenia, małżeństwa, czy zgonu), w których konieczny będzie kontakt z pracownikiem Urzędu obsługa klienta będzie możliwa po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

Apelujemy również o korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych źródeł informacji o koronawirusie, które znajdziecie Państwo w serwisach instytucji publicznych,  na stronach: https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/
i dzwoniąc pod numer bezpłatnej infolinii:

 

źródło: UG Podegrodzie