Udany weekend piłkarzy Grodu!

Piłkarze drużyny Gród Podegrodzie zaliczyli bardzo udany weekend. Trzy mecze i trzy wygrane przeciwko trudnym rywalom. Dodatkowo seniorzy rozegrali pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera.

W sobotę 7.09.17 r. juniorzy starsi na stadionie w Podegrodziu podejmowali drużynę Poprad Rytro. Początek meczu był bardzo wyrównany, piłkarze schodzili na przerwę z wynikiem 2:2. Druga połowa była już dużo lepsza w wykonaniu piłkarzy z Podegrodzia. Ostatecznie Gród wygrał 7:2.

Kolejne zwycięstwo odnotowała w sobotę drużyna juniorów młodszych, którzy na wyjeździe pokonali drużynę Kolejarz Stróże 4:3.

Nowy trener seniorów

Seniorzy natomiast w niedzielę wygrali w Ujanowicach po dwóch golach Karola Smagi. Był to pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera – Piotra Pietruchy.

Dotychczasowy trener seniorów Grodu, Marek Fiut po kilkuletniej współpracy, podziękował całemu zarządowi, zawodnikom oraz kibicom za wspólnie spędzony czas. Życzył wszystkim samych sukcesów!