Sołecki Turniej Piłki Siatkowej dla mieszkańców gminy Podegrodzie

29 września 2019 r. na hali sportowej w Brzeznej odbędzie się Sołecki Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Podegrodzie. Turniej rozpocznie się o godz. 10:00.

W turnieju mogą wystąpić tylko drużyny z gminy Podegrodzie, reprezentujące swoje sołectwa. Drużyny muszą składać się z 4 mężczyzn i 2 kobiet (dodatkowe 4 osoby mogą znajdować się na ławce rezerwowej). Nie ma limitu wieku, a udział w turnieju jest bezpłatny.

Jest to turniej amatorski, przeznaczony dla osób, które nie grają w siatkówkę zawodowo. (zawodnicy zrzeszeni w strukturach PZPS nie mogą wziąć udziału w turnieju).

Nie zabraknie emocji sportowych, muzyki, zabawy ale także i regionalnego poczęstunku dla zawodników i kibiców, o który zadbają panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Olszanej.

Na obecną chwilę do turnieju zgłosiło się 8 drużyn, zgłoszenia są przyjmowane do 26 września 2019 r. w sekretariacie Urzędu Gminy Podegrodzie.

Organizatorem turnieju jest Gmina Podegrodzie przy współpracy ze Stowarzyszeniem – Klubem Sportowym„Gród Czop Podegrodzie”