Sieć Dealz otwiera pierwszy sklep w Nowym Sączu

Dealz to część największej w Europie sieci dyskontów – Poundland. Dyskont wynajął blisko 460 mkw. powierzchni w Galerii Sandecja. Będzie to pierwszy sklep tej marki w Nowym Sączu, a właściwie pierwszy tego typu sklep w Małopolsce. Otwarcie dyskontu jest planowane jeszcze w tym roku.

O wejściu do Nowego Sącza sieci Dealz poinformowała agencja doradcza JLL, która jest wyłącznym agentem ds. komercjalizacji należącej do TK Development Galerii Sandecja.

Zmiany w Galerii Sandecja

Dealz szeroki wybór produktów spożywczych, drogeryjnych, artykułów papierniczych, do dekoracji i wyposażenia domu oraz zabawek.

– Wejście Dealz do Sandecji przekłada się na jeszcze większą różnorodność oferty naszej galerii, którą rozwijamy w duchu najnowszych trendów na europejskim rynku handlowym i w oparciu o potrzeby naszych gości. Oznacza to, że Sandecja służy nie tylko codziennym czy weekendowym zakupom, ale staje się również atrakcyjnym miejscem spotkań, gdzie mieszkańcy mogą odetchnąć i spędzić swój wolny czas. Sprzyja temu uatrakcyjnianie strefy food court, do której niebawem wprowadzi się kolejny koncept gastronomiczny – Thai Express, oferujący kuchnię orientalną.

– informuje Zygmunt Chyla, Prezes Zarządu TK Polska Operations S.A.

Kilka tygodni temu agencja JLL informowała, że swoje salony otworzą w Galerii Sandecja także drogeria HEBE i sklep z artykułami dla najmłodszych SMYK.