RówniePiekni – projekt fundacji Garda i Candyland Photography

#RÓWNIEPIĘKNI to nowy projekt stworzony przy współpracy Fundacji Garda i Candyland Photography, w ramach którego odbędą się darmowe sesje zdjęciowe dla dzieci z niepełnosprawnościami. 

Idea tego przedsięwzięcia to nie tylko stworzenie pięknej pamiątki, na którą wielu rodziców nie mogłoby sobie pozwolić, ale przede wszystkim faktyczna pomoc oraz zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem niepełnosprawności dzieci w naszym otoczeniu.

Projekt jest skierowany do wszystkich dzieci z niepełnosprawnościami w wieku od 6 miesięcy do 18 lat.

Sesja będzie całkowicie darmowa – rodzic otrzyma min. 5 zdjęć w formie cyfrowej, które będzie można w przyszłości wykorzystać w różnoraki sposób, np. do ulotki z prośbą o przekazanie 1% podatku.

Zdjęcia z sesji będą opublikowane zarówno na stronie fotografa jak i fundacji oraz w mediach społecznościowych z linkiem do zrzutki internetowej lub danymi konta fundacyjnego (jeśli rodzic takie posiada) aby zebrać jak największą ilość środków, które mogą pomóc w pokryciu choć części kosztów jakie ciążą na barkach rodziców dzieci niepełnosprawnych.

Osoby, które nie starają się jeszcze o pozyskanie dodatkowych środków w sposób jak wyżej opisany, otrzymają wsparcie przy założeniu zbiórki pieniężnej przez Internet.

Zdjęcia będą miały charakter minimalistyczny, naturalny, tak aby jak najbardziej wyłonić piękno samego dziecka.

Aby pomóc mogło jak najwiecej osób potrzebna jest zgoda na publikację zdjęć.

GDZIE, KIEDY I JAK?

Miejsce: Ośrodek Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz,
ul. Broniewskiego 26, 33-300 Nowy Sącz

Termin: 14 września 2019, sobota

Wymagane zapisy telefoniczne: 881915679