Rolbud Instal

Firma „ROLBUD-INSTAL” istnieje na rynku małopolskim od 2005 roku. Swoją siedzibę ma w Gołkowicach Górnych. Od roku 2010 funkcjonuje także filia sklepu znajdująca się w Klęczanach, od 2012 w Piwnicznej-Zdrój, a od lutego 2015 również w Nowym Sączu. Przez cały ten czas istnienia firmy, pracownicy Rolbud Instal starają się jak najlepiej spełnić oczekiwania i potrzeby swoich klientów.

Od marca 2012 roku Rolbud-Instal jest członkiem Grupy Handlowej SANGROUP Sp. z o.o. która jest organizacją zrzeszającą firmy działające w branży instalacyjno-sanitarnej, swym zasięgiem obejmuje teren całego kraju. Grupa działa nieprzerwanie od 1999 roku.

Rolbud-Instal zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową artykułów instalacyjno grzewczych, a także wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania. Oferują fachowe doradztwo w zakresie wykonywanych usług.

Dane kontaktowe:

email: golkowice@rolbudinstal.pl
Tel. 18 446 38 09
Kom. 663 760 751
33-388 Gołkowice Górne 1

Ponadto oddziały firmy znajdują się w Klęczanach, Piwnicznej-Zdroju oraz Nowym Sączu. Kontakty do oddziałów tutaj.

Szczególny nacisk kładziemy na trwałość oferowanych przez nas produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Firma „ROLBUD-INSTAL” współpracuje tylko z wiodącymi i sprawdzonymi producentami z branży instalacyjno-sanitarnej oraz instalacyjnej wodno-kanalizacyjnej, gazowej i centralnego ogrzewania. Dzięki bardzo szerokiej ofercie handlowej jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.

– mówią właściciele firmy Rolbud Instal.

Szczegółowa oferta:

  • Technika grzewcza (Kotły centralnego ogrzewania, ogrzewanie podłogowe oraz inne produkty.)
  • Technika sanitarna (produkty producentów będaych liderami w branży sanitarnej i grzewczej. Marki takie jak Armatura, Deante, Franke, Elster i wielu innych)
  • Instalacje wewnętrzne
  • Sieci zewnętrzne
  • Wynajem BUSa