Przedszkole w Brzeznej – IX Wielki Piknik Rodzinny

13 czerwca w Gminnym Przedszkolu w Brzeznej odbył się kolejny, już IX Wielki Piknik Rodzinny. Na imprezę licznie przybyły rodziny wychowanków, a honorowymi gośćmi byli: wójtowie gminy Podegrodzie – p. Stanisław Banach i p. Stanisław Mazur oraz dyrektorzy Szkoły Podstawowej w Brzeznej- p .Stanisław Kozik i p. A. Leśniak.

Piknik rozpoczął się na hali sportowej, programem artystycznym zaprezentowanym przez przedszkolaków. Był więc specjalny występ dla Rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty, następnie nastąpiło pożegnanie dzieci odchodzących z przedszkola. Ostatnim punktem program artystycznego w wykonaniu dzieci był „Pożegnalny walc starszaków”. Potem już tylko wręczanie dyplomów ukończenia grupy, przedszkola, podziękowań dla szczególnie zasłużonych Rodziców, rozdanie upominków i impreza została przeniesiona przed budynek szkoły i do ogrodu przedszkolnego.

Na wolnym powietrzu, czekały już atrakcje: dmuchany zamek, zjeżdżalnia oraz animatorzy, którzy organizowali mnóstwo zabaw zarówno dla dzieci jak i Rodziców. Było również wspólne biesiadowanie, podczas którego nie zabrakło przekąsek- była więc pyszna kiełbaska z grilla, słodycze, owoce oraz soki i inne napoje. Mimo upału impreza trwała do godzin wieczornych.

Tak wielkie przedsięwzięcie było możliwe dzięki wielkiemu zaangażowaniu Rodziców, którzy pozyskali licznych sponsorów, zajęli się przygotowaniem miejsca do biesiadowania, nakryciem stołów, grillowaniem, a po skończonej imprezie uporządkowaniem ogrodu i miejsca przed szkołą. Szczególne podziękowania należą się przewodniczącemu Rady Rodziców Przedszkola – p. Łukaszowi Popardowskiemu, który kompleksowo zajął się organizacją pikniku.

Pełna galeria zdjęć znajduje się na >>> oficjalnym profilu przedszkola w serwisie Facebook <<<