Podegrodzie: zderzenie dwóch samochodów dostawczych

Dzisiaj przed południem w Podegrodziu miało miejsce zderzenie dwóch samochodów dostawczych.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu przy Szkole Podstawowej w Podegrodziu. Służby ratunkowe prowadzą działania, dwie osoby zostały poszkodowane.  Obecnie w tym miejscu występują utrudnienia w ruchu.

AKTUALIZACJA: Na skrzyżowaniu doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów dostawczych, którymi podróżowali tylko kierowcy. Po przybyciu służb ratunkowych, poszkodowani znajdowali się poza pojazdami i skarżyli się na dolegliwości. Strażacy udzielili im pierwszej pomocy, a kiedy a miejsce dotarły karetki Pogotowia Ratunkowego, ratownicy wykonali rannym badania i przetransportowali ich do szpitala.

Strażacy zabezpieczyli płyny, które rozlały się z uszkodzonych samochodów. Po zakończeniu czynności przez funkcjonariuszy Policji, uszkodzone pojazdy zostały przemieszczone na pobocze a pozostałości powypadkowe usunięto z jezdni. Droga przez ok. godzinę nie była przejezdna.

Jak się okazało, jeden z kierowców, jadący w kierunku Stadeł, stracił panowanie nad samochodem i uderzył czołowe w jadący w przeciwnym kierunku drugi samochód dostawczy.

 

Fot. Tomasz, 112malopolska.pl, PSP Nowy Sącz