Podegrodzie: XI Piknik Siatkówki – Na Pożegnanie Wakacji

W najbliższą sobotę 31 sierpnia 2019 r.odbędzie się XI edycja Pikniku Siatkarskiego „Na pożegnanie wakacji”. Impreza rozpocznie się na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej w Podegrodziu o godzinie 13:00.

Rozgrywki będą mieć charakter małego festynu, łączącego w sobie emocje siatkarskie oraz zabawę przy muzyce. Piknik zapewnia nie tylko dobrą zabawę, ale również poczęstunek dla każdego gracza i kibica. Każdy będzie miał możliwość poczęstowania się za darmo kiełbaską, karczkiem z grilla, będzie też kawa, herbata, ciasta. I to wszystko za darmo.

Poza zmaganiami siatkarzy, piknik znany jest z takich atrakcji jak bardzo widowiskowy konkurs „gwoździa” czyli konkurs zawodników o jak najefektywniejsze zbicie piłki. Organizator przewidział też konkursy zorganizowane dla wszystkich zgromadzonych kibiców. Wybrani, bądź wylosowani kibice będą mogli zaprezentować swoje umiejętności siatkarskie i rywalizować o nagrody ufundowane przez partnerów imprezy.

Dla każdej drużyny przewidziane są puchary, medale, dyplomy, wybrany zostanie także najwartościowszy gracz całego turnieju czyli MVP.

Turniej organizowany jest przez KS Gród Czop Podegrodzie, przy współpracy z Gminą Podegrodzie oraz dofinansowany ze środków gminnych, dla organizacji pozarządowych.

Portal podegrodzkie.info jest patronem medialnym tego wydarzenia.