Podegrodzie – X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Wczoraj, tj 30.06.2019 r. na stadionie sportowym w Podegrodziu odbyły się X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach wystartowało 25 drużyn w tym 16 męskich i 9 kobiecych, wyłonionych w eliminacjach gminnych.  Podczas zawodów rozegrano trzy konkurencje tj. musztra, sztafeta pożarnicza 7×50 oraz ćwiczenie bojowe. Pomimo ogromnego upału, rywalizacja była bardzo zacięta.

W punktacji końcowej liczył się czas wykonanych zadań oraz ich dokładność. Wśród kobiet najlepszą drużyną została OSP Ptaszkowa. Z kolei wśród mężczyzn tym razem niepokonana była drużyna z Biegonic. Tuż za podium, na czwartym miejscu uplasowała się OSP Olszanka – gratulujemy.

Drużyny, które stanęły dziś na podium, otrzymały puchary, dyplomy oraz promesy finansowe: za zajęcie pierwszych miejsc – 700 zł, drugich – 500 zł i trzecich – 300 zł.