Park of Poland, otwarcie w lutym 2020
fot. Facebook.com/parkofpoland

Park of Poland – w lutym otwarcie największego parku wodnego w Europie

W lutym w miejscowości Wręcza (gmina Mszczonów) pomiędzy Warszawą, a Łodzią odbędzie się otwarcie Park of Poland – największego zadaszonego aquaparku w Europie.

Do dyspozycji klienci będą mieli 3500 metrów kwadratowych basenów (w tym trzy imitujące Morze Martwe), 32 zjeżdżalnie wodne, 10 saun czy maszynę umożliwiającą surfowanie pod dachem. Obiekt zostanie podzielony na trzy strefy tematyczne, a temperatura w każdej z nich będzie wynosiła ok. 32 stopni Celsjusza. W parku znajdzie się także miejsce dla 740 palm przywiezionych z egzotycznych zakątków świata.

Pierwszym etapem projektu Park of Poland jest park wodny Suntago Wodny Świat oraz osiedle domków typu bungalow. Drugim etapem inwestycji jest budowa czterogwiazdkowego hotelu, który pierwszych gości przyjmie w IV kwartale 2020 roku.

Park of Poland będzie mógł przyjąć dziennie nawet do 15 tysięcy osób, przed obiektem powstaje gigantyczny parking na 2500 tys. samochodów. Parking będzie bezpłatny – w cenie biletu.

Ceny biletów w Park of Poland

Ceny biletów zaczynają się od 39 zł dla dzieci i 59 zł dla dorosłych. Park będzie otwarty w tygodniu w godzinach 10:00 – 22:00, w weekendy i święta w godzinach 9:00 – 22:00. Zarówno w tygodniu, jak i w weekend będzie możliwość zakupu biletu całodniowego, którego cena zaczyna się dla dzieci już od 79 zł, a dla dorosłych już od 99 zł. Koszt biletu różni się w zależności od dnia tygodnia, wieku i wyboru stref – podaje portal podróże.onet.pl.