Parafia Podegrodzie – wizyta duszpasterska (20-29 styczeń)

Parafia Podegrodzie

Niedziela 20 stycznia 2019 r.

Ks. Kamil – od godz. 13.00 – Stadła – centrum druga strona szkoły od strony Remizy – od państwa Rostockich do państwa Zofii i Krzysztofa Schneider
Ks. Mateusz – od godz. 13.00 – Podegrodzie – „Wały i Pędzicha” – od państwa Angeliki i Mariusza Zgrzeblak do państwa Zofii i Józefa Hamiga
Ks. Piotr – od godz. 15.30 – Mokra Wieś – od państwa Bednarczyk do Tadeusza i Anny Gomółka (odcinek podzielony – cz. II)

Poniedziałek 21 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr – od godz. 14.00 – Naszacowice – od państwa Leszka i Cecylii Gancarczyk do państwa Agnieszki i Piotra Turek (odcinek podzielony – cz. I)
Ks. Kamil – od godz. 14.00 – Barczynka – prawa strona – od państwa Zofii i Franciszka Golonka do państwa Bogumiły i Krzysztofa Ciągło

Wtorek 22 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr – od godz. 14.00 – Naszacowice – od państwa Józefy i Józefa Plata do pana Ignacego Śledzia (odcinek podzielony – cz. II)
Ks. Kamil – od godz. 14.00 – Stadła „Polska Wieś” – od państwa Ireny i Jana Drabik do państwa Joanny i Antoniego Ligas (odcinek podzielony – cz. I)

Środa 23 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr – od godz. 14.00 – Naszacowice – centrum – od państwa Zofii i Maksymiliana Szelec do państwa Marii i Mariusza Zaryczny (odcinek podzielony – cz. I)
Ks. Kamil – od godz. 14.00 – Stadła „Polska Wieś” – od państwa Elżbiety i Jerzego Smaga do państwa Józefy i Marka Ociepka (odcinek podzielony – cz. II)
Ks. Mateusz – od godz. 14.00 – Podegrodzie – centrum – od państwa Jadwigi i Józefa Konstanty do państwa Marii i Stefana Klag

Czwartek 24 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr – od godz. 14.00 – Naszacowice – centrum – od państwa Anny i Bartłomieja Gomółka – do pani Turek (odcinek podzielony – cz. II)
Ks. Kamil – od godz. 14.00 – Stadła „Polska Wieś” – od państwa Teresy i Andrzeja Leśniak – w stronę Podegrodzia do państwa Marii i Czesława Gałysa (odcinek podzielony – cz. I)
Ks. Mateusz – od godz. 14.00 – Podegrodzie „Nowe Osiedle” – od państwa Joanny i Krzysztofa Zygmunt do państwa Marioli i Leszka Maciuszek (odcinek podzielony – cz. I)

Piątek 25 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr – od godz. 14.00 – Naszacowice – od strony Gołkowic – od państwa Marty i Jana Stachoń, następnie pani Anna Lis, państwo Janor – do państwa Barbary i Marka Jodłowskich (odcinek podzielony – cz. I)
Ks. Kamil – od godz. 14.00 – Stadła – w stronę Podegrodzia – od państwa Agaty i Wojciecha Maciuszek do państwa Jadwigi i Jana Cabała (odcinek podzielony – cz. II)
Ks. Mateusz – od godz. 14.00 – Podegrodzie „Nowe Osiedle” – od państwa Wandy i Stanisława Średniawa do państwa Małgorzaty i Marka Piękoś (odcinek podzielony – cz. II)

Sobota 26 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr – od godz. 9.00 – Naszacowice – od państwa Anety i Krzysztofa Zięba do państwa Elżbiety i Stanisława Krzyżak
Ks. Mateusz – od godz. 9.00 – Podegrodzie „Osiedle Słoneczne” – od państwa Zofii i Mieczysława Baszczyn do państwa Joanny i Pawła Ciągło

Niedziela 27 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr – od godz. 13.00 – Podegrodzie – osiedle „Nad wodą” – od państwa Józefy i Stanisława Jurkowskich – do państwa Małgorzaty i Zdzisława Wąchała
Ks. Mateusz – od godz. 13.00 – Podegrodzie „Osiedle Słoneczne” – od państwa Połeć – do państwa Katarzyny i Grzegorza Duda

Poniedziałek 28 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr – od godz. 14.00 – Naszacowice – od strony Gołkowic – od państwa Małgorzaty i Bronisława Król do państwa Jadwigi i Bogdana Zgrzeblak, a następnie od państwa Kazimiery i Mariana Bienias do państwa Wandy i Dariusza Waligóra (odcinek podzielony – cz. II)

Wtorek 29 stycznia 2019 r.

Ks. Mateusz – po nabożeństwie wieczornym – Podegrodzie – plebania.