Neopunkt Brzezna (MET-COOL)

Firma MET-COOL na rynku usług działa nieprzerwanie od 1996 roku. Świadczy pełny zakres usług: sprzedaż, serwis i montaż klimatyzacji, pomp ciepła, urządzeń chłodniczych klimatyzacji postojowej i lodówek do samochodów ciężarowych, klimatyzacji do biur, sklepów, domów, a także części chłodniczych (agregatów, sprężarek, parowników, sterowników chłodniczych, części AGD ) itd. Firma prowadzi także stacjonarny sklep NeoPunkt w Brzeznej.

Dane kontaktowe:

email: biuro@metcool.pl
tel. 18 445 00 20
kom. 600 880 204
Brzezna 259 | 33-386 Podegrodzie
(NeoPunkt / Budynek Delikatesy Centrum)

Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów staramy się świadczyć usługi o jak najwyższym standardzie. Stawiamy olbrzymi nacisk na fachowość i wyszkolenie zatrudnionego personelu. Naszym atutem jest solidny montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szybka realizacja zamówień, przeglądy okresowe.

Od kilku lat prowadzimy także w autoryzowanej sprzedaży profesjonalne lodówki samochodowe do aut ciężarowych, dostawczych oraz osobowych firmy „Indel” z agregatami wiodącego producenta firmy „Danfoss”. Naszym celem jest maksymalna optymalizacja usług dla potrzeb naszych Klientów .

– mówi Robert Dyrek, właściciel firmy MET-COOL.

Neopunkt – Brzezna

Właściciele firmy prowadzą również stacjonarny sklep Neopunkt w Brzeznej. Celem sieci Neopunkt jest dotarcie z ofertą do wszystkich osób, które chcą mieć w bliskiej odległości dostęp do najnowszych technologii w korzystnych cenach.

W Brzeznej, w sklepie na powierzchni ponad 400 m2 mieszkańcy gminy Podegrodzie i nie tylko mogą kupić artykuły AGD, RTV, AUDIO, VIDEO, PC, GSM, ale także narzędzia ogrodnicze, budowlane, elektronarzędzia, odzież roboczą, oraz bogaty asortyment artykułów domowych, takich jak sztućce, porcelana, zestawy garnków.

Część dostępnego asortymentu można zobaczyć na poniższych zdjęciach.