MasterChef prosto z Lemon Resort Spa już jutro w telewizji.

W lipcu odbyły się nagrania do kolejnej edycji programu MasterChef. Jednym z miejsc, w których rywalizowali uczestnicy był Lemon Resort Spa w Gródku nad Dunajcem. Odcinek z tego wydarzenia zostanie wyemitowany jutro o godz. 20:00 w stacji TVN.

Jest nam niezmiernie miło mogąc Państwa poinformować, że już w najbliższą niedzielę 04.10.2020 o godzinie 20:00 w stacji TVN zostanie wyemitowany odcinek MasterChef, w którym cała akcja programu rozgrywać się będzie w Lemon Resort Spa. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie!!! Jesteśmy przekonani, że wszystko wyszło pięknie i ten niedzielny wieczór będzie dla nas wszystkich wyjątkowy.

– czytamy na oficjalnym profilu Lemon Resort Spa na Facebooku.

Są to ludzie młodzi, pełni pasji, rzeczywiście zajawieni na punkcie kuchni. Widać w nich determinację i chęć doskonalenia się.

– tak o uczestnikach programu powiedział Janusz Garncarczyk, szef kuchni restauracji Lemon.

Na początku oczywiście stresowałem się, stres był, to prawda, natomiast później, gdy poznałem panią Magdę, panią Anię, Michela, oni też robili wszystko, żebym ja nie był spięty i zestresowany, więc praca przebiegała w bardzo miłej atmosferze, było wesoło, sympatycznie.

– dodaje Janusz Garncarczyk, gospodarz najbliższego odcinka MasterChef.

fot, video: Lemon Resort SPA