ŁF Sport Events

Firma ŁF Sport Events ze Stadeł zajmuje się profesjonalną organizacją imprez sportowych poprzez turnieje jednodniowe, kilkudniowe aż po Ligi, które trwają kilka miesięcy. Łukasz Frączek – właściciel firmy organizuje również gale, eventy, mini festyny rozrywkowo sportowe, zarówno dla firm jak i instytucji.

Dane kontaktowe:

email: biuro@lfsportevents.pl
tel:  504 758 968
www: http://lfsportevents.pl/
Aby być na bieżąco, warto obserwować również profil na FB.

Po wielkim sukcesie imprez organizowanych przez ŁF Sport Events: Sufigs Ligi Orlika, Nowosądeckiej Ligi Futsalu oraz Grand Prix Nowego Sącza, obecnie na boiskach Orlika w Podegrodziu, Brzeznej oraz Jazowsku rozgrywane są mecze kolejnego sezonu Sufigs Ligi Orlika o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego pod patronatem Starosty Marka Pławiaka.

W tym roku z powodu bardzo dużego zainteresowania, drużyny zostały podzielone na dwie klasy rozgrywkowe: Ekstraklasę i I Ligę. W każdej klasie rozgrywkowej do wygrania puchary, medale, dyplomy, nagrody indywidualne ale i też finansowe. Zwycięzca Sufigs Ligi może liczyć na 2000 zł, wicemistrz na 1500 zł a zdobywca trzeciego miejsca na 1000 zł.

Przygotowaliśmy też nie lada gratkę dla kibiców oraz zawodników, a mianowicie Ligę Typerów, czyli profesjonalną zabawę w obstawianie meczów Sufigs Ligi w każdej klasie rozgrywkowej. Najlepsi uczestnicy zostaną nagrodzeni nagrodami finansowymi.

– mówi Łukasz Frączek

ŁF Sport Events myśli już o kolejnych rozgrywkach i już teraz zaprasza na rozgrywki Nowosądeckiej Ligi Futsalu w sezonie 2017/18, które odbędą się na hali widowiskowo – sportowej na ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu. Szczegółowe informacje po wakacjach.

Na zdjęciu Łukasz Frączek – właściciel firmy ŁF Sport Events i Krzysztof Grybel z drużyny Gadżet Team, który  w tegorocznym sezonie Sufigs Ligi Orlika strzelił gola nr 500.