Kolęda w parafiach gminy Podegrodzie – od 14 stycznia

Parafia Podegrodzie

Poniedziałek 14 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr – od godz. 14.00 – Mokra Wieś – centrum – od państwa Balbiny i Jerzego Olszak do państwa Beaty i Łukasza Jurkowskich (odcinek podzielony – cz. I)
Ks. Kamil – od godz. 14.00 – Stadła – od ul. Spacerowej – od państwa Małgorzaty i Bogdana Ciapała do państwa Doroty i Stanisława Banach (odcinek podzielony – cz. I)
Ks. Mateusz – od godz. 14.00 – Podegrodzie – „Osowie Stolica” – od państwa Agnieszki i Józefa Bodziony do państwa Eweliny i Stanisława Ciuła (odcinek podzielony – cz. I)

Wtorek 15 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr – od godz. 14.00 – Mokra Wieś – centrum – od państwa Grażyny i Henryka Bodziony do państwa Urszuli i Marka Węgrzynowskich (odcinek podzielony – cz. II)
Ks. Kamil – od godz. 14.00 – Stadła – w stronę Podegrodzia – od pani Marii Gargula do państwa Iwony i Szczepana Myszka (odcinek podzielony – cz. II)
Ks. Mateusz – od godz. 14.00 – Podegrodzie „Osowie” – od pani Bronisławy Zawilińskiej do państwa Wioletty i Bogusława Zielińskich (odcinek podzielony – cz. II)

Środa 16 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr – od godz. 14.00 – Podegrodzie – osiedle „Nad wodą” – od pani Władysławy Smoleń osiedlem do państwa Krystyny i Jerzego Kożuch (odcinek podzielony – cz. I)
Ks. Kamil – od godz. 14.00 – Stadła – od strony Gostwicy – od państwa Anny i Zbigniewa Tokarczyk – w stronę szkoły do pana Zbigniewa Ruchały (odcinek podzielony – cz. I)
Ks. Mateusz – od godz. 14.00 – Podegrodzie – „Osowie” – od państwa Małgorzaty i Janusza Łatka do państwa Zofii i Kazimierza Hejmej (odcinek podzielony – cz. I)

Czwartek 17 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr – od godz. 14.00 – Podegrodzie – osiedle „Nad wodą” – od państwa Małgorzaty i Zenona Waligóra osiedlem do państwa Bożeny i Stanisława Łatka  – (odcinek podzielony cz. II)
Ks. Kamil – od godz. 14.00 – Stadła – od strony szkoły – od państwa Marii i Wojciecha Plata – w stronę ul. Spacerowej – do państwa Zofii i Walentego Maciuszek (odcinek podzielony – cz. II)
Ks. Mateusz – od godz. 14.00 – Podegrodzie – „Osowie” – od pani Władysławy Jurkowskiej do państwa Danuty i Adama Szabla (odcinek podzielony – cz. II)

Sobota 19 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr – od godz. 9.00 – Mokra Wieś – od państwa Urbaniak – do państwa Niemiec (odcinek podzielony – cz. I)
Ks. Kamil – od godz. 9.00 – Barczynka – lewa strona – od pani Zofii Zawilińskiej do państwa Zofii i Bogdana Stachoń
Ks. Mateusz – od godz. 9.00 – Brzegi

Niedziela 20 stycznia 2019 r.

Ks. Kamil – od godz. 13.00 – Stadła – centrum druga strona szkoły od strony Remizy – od państwa Rostockich do państwa Zofii i Krzysztofa Schneider
Ks. Mateusz – od godz. 13.00 – Podegrodzie – „Wały i Pędzicha” – od państwa Angeliki i Mariusza Zgrzeblak do państwa Zofii i Józefa Hamiga
Ks. Piotr – od godz. 15.30 – Mokra Wieś – od państwa Bednarczyk do Tadeusza i Anny Gomółka (odcinek podzielony – cz. II)

Poniedziałek 21 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr – od godz. 14.00 – Naszacowice – od państwa Leszka i Cecylii Gancarczyk do państwa Agnieszki i Piotra Turek (odcinek podzielony – cz. I)
Ks. Kamil – od godz. 14.00 – Barczynka – prawa strona – od państwa Zofii i Franciszka Golonka do państwa Bogumiły i Krzysztofa Ciągło

Wtorek 22 stycznia 2019 r.

Ks. Piotr – od godz. 14.00 – Naszacowice – od państwa Józefy i Józefa Plata do pana Ignacego Śledzia (odcinek podzielony – cz. II)
Ks. Kamil – od godz. 14.00 – Stadła „Polska Wieś” – od państwa Ireny i Jana Drabik do państwa Joanny i Antoniego Ligas (odcinek podzielony – cz. I)

Parafia Olszanka

  • Poniedziałek 14 stycznia godz. 12.00 Od rodziny Ubików osiedle słoneczne do rodziny Tokarczyków [Dominik Kurowski, Kamil Olchawa]
  • Wtorek 15 stycznia /po pogrzebie/ Od rodziny  Koszut do rodziny  Mamalów [Paweł Rams, Kamil Olchawa]
  • Środa 16 stycznia godz. 12.00 Od rodziny Szablów do rodziny Zbigniewa Olchawy wraz ze Szablówką [Jan Owsianka, Mikołaj Zbożeń]
  • Czwartek 17 stycznia godz. 12.00 Od rodziny Zygmuntów  do rodziny Łatków /koło szkoły/ [Jan Owsianka, Mikołaj Zbożeń]
  • Piątek 18 stycznia godz. 12.00 Od rodziny Józefa Stachonia do rodziny Kurowskich [Krystian Olchawa, Dominik Olchawa]
  • Sobota 19 stycznia godz. 10.00 Od rodziny Krzysztofa Pasonia do rodziny Józefa Zbożnia [Piotr Pawlik, Paweł Szewczyk]
  • Niedziela 20 stycznia godz. 13.00 od rodziny Malinowskich do rodziny Koniecznych [Mikołaj Święs, Jakub Święs]