Jutro otwarcie Castoramy w Nowym Sączu

16 września odbędzie się otwarcie sklepu popularnej sieci budowlano-wykończeniowej w Nowym Sączu. Już jutro klientów przywita atrakcyjna oferta oraz profesjonalna obsługa. Castorama da zatrudnienie ponad 140 osobom w regionie.

Obiekt zlokalizowany przy ulicy Węgierskiej 94 jest największą tegoroczną inwestycją sieci w regionie. Budowa trwała 15 miesięcy. Klientów zaskoczy bogactwem asortymentu i usług.

Lokalna Castorama zapewni mieszkańcom Nowego Sącza i okolic dostęp do szerokiej gamy produktów budowlanych, wykończeniowych i dekoracyjnych. Oferta nowego sklepu zawiera produkty z różnych kategorii cenowych czy propozycji aranżacyjnych. Zarówno profesjonaliści, jaki i dopiero szukający inspiracji klienci mogą być zaskoczeni bogactwem asortymentu. Oferowane produkty zamówimy również na Castorama.pl lub telefonicznie, a dzięki wygodnej formie usługi „zamów w dostawie” zostaną one dostarczone pod wskazany adres lub do Paczkomatu InPost. Dla tych, którym zależy na czasie, Castorama oferuje usługę „zamów i odbierz”, dzięki której skompletowane zamówienie odbierzemy w sklepie już w 2 godziny po jego złożeniu.

Sklep zatrudnia 124 pracowników, którzy zaoferują klientom profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo, z którego słynie popularna sieć. Na terenie sklepu będzie można również odbyć konsultację i poprosić o przygotowanie projektu np. łazienki przez profesjonalnego projektanta. Oprócz tego będą dostępne również liczne strefy inspiracji, między innymi kuchni, łazienki i garderoby – dzięki nim każdy będzie mógł sprawdzić jakie rozwiązania i produkty będą dla niego najlepszym wyborem.

Sieć przypomina, że każdy kto zdecyduje się odwiedzić sklep, będzie musiał się liczyć z obowiązkiem zasłaniania nosa i ust, dezynfekcji rąk na wejściu oraz zachowania dystansu społecznego. Bezpieczeństwo pracowników oraz klientów jest w sklepie traktowane priorytetowo.