Gród wygrywa w brutalnym meczu ze Skalnikiem

W sobotę 9 września na stadionie sportowym w Podegrodziu, piłkarze Grodu Podegrodzie rozegrali 6 kolejkę sądeckiej Klasy Okręgowej z drużyną Skalnik Kamionka Wielka. Podczas meczu doszło do incydentu, który zmienił się w przepychanki, ostatecznie jeden z zawodników Grodu odniósł poważne obrażenia.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy Grodu, w 27 minucie po golach Konrada Ciągło i Łukasza Szabli wygrywali już 2:0. W kolejnej minucie odpowiedzieli goście, zmieniając wynik na 2:1 i taki rezultat utrzymał się do końca pierwszej połowy.

W drugiej połowie kolejną bramkę na konto Grodu dopisał Łukasz Schreiner. W 75. minucie meczu po faulu na zawodniku z Podegrodzia, piłkarze wdali się w przepychanki. W ich trakcie, jeden z zawodników Skalnika najpierw zaatakował rywala z Podegrodzia, następnie kolejny zawodnik z Kamionki Wielkiej uderzył głową w twarz Arkadiusza Zielińskiego z Podegrodzia, który zakrwawiony musiał opuścić boisko.

Po tym incydencie czerwoną kartkę zobaczył Jakub Kulpa. Piłkarzowi Skalnika grozi dodatkowo zawieszenie na kolejne spotkania. Całą sytuację można zobaczyć na oficjalnym profilu drużyny Gród Podegrodzie:

Po tym incydencie zawodnicy z Kamionki strzelili jeszcze jedną bramkę i ostatecznie Gród Podegrodzie wygrał 3:2 ze Skalnikiem, zdobywając pierwsze punkty w tym sezonie. Skrót całego spotkania również dostępny na profilu FB Grodu: