Gród Podegrodzie vs A.K.S Ujanowice

Dzisiaj o godzinie 14:00 odbył się pierwszy mecz rundy wiosennej Ligi Okręgowej. Niestety po zaciętej walce, drużyna z Podegrodzia przegrała na własnym stadionie z drużyną z Ujanowic 0 : 1.

Pierwsza połowa to głównie walka w środku pola. Na początku drużyna z Podegrodzia przejęła inicjatywę i starała się szybko zdobyć bramkę, przeszkadzała im jednak niedokładność. Rywale natomiast największe zagrożenie sprawiali po stałych fragmentach gry. I właśnie po rzucie wolnym padła jedyna bramka w tym meczu – strzelił ją Piotr Kmiecik w 37 minucie.

W drugiej połowie drużyna Grodu również miała kilka dobrych okazji do strzelenia bramki, niestety ta sztuka im się nie udała. Pomimo ataków Grodu, do końca meczu nie udało się zmienić niekorzystnego rezultatu.