Gród Podegrodzie vs Łosoś Łososina Dolna

W Wielką Sobotę o godzinie 14:00 na stadionie w Podegrodziu został rozegrany mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Gród Podegrodzie i Łosoś Łososina Dolna.

Kilka akcji z meczu można obejrzeć na filmie poniżej:

Piłkarze Grodu bardzo szybko, bo już w 2 minucie objęli prowadzenie po asyście Bogdana Zgrzeblaka i golu Arkadiusza Zielińskiego. W 10 minucie Grzegorz Konstanty strzelił bramkę z rzutu karnego, podwyższając wynik na 2:0 i wydawać się mogło, że losy meczu są już przesądzone. Kolejnego gola – również z rzutu karnego zdobyła jednak drużyna z Łososiny. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy zawodnicy Łososiny zdobyli kolejnego gola, doprowadzając do remisu.

W drugiej połowie padła tylko jedna bramka – dla drużyny Łosoś Łososina Dolna. Po mimo kilku okazji, zawodnikom Grodu nie udało się strzelić gola i mecz ostatecznie zakończył się niekorzystnym wynikiem 2:3.