Gród Podegrodzie vs Laskovia Laskowa

Wczoraj tj. 3 listopada 2018 r. piłkarze drużyny Gród Podegrodzie grali na wyjeździe z drużyną Laskovia Laskowa.

W pierwszej połowie drużyna z Laskowej miała 2 groźne sytuacje, których nie udało się wykorzystać. Zawodnicy Grodu natomiast wykorzystali swoje okazje i na przerwę schodzili z dwubramkowym prowadzeniem.

Druga połowa rozpoczęła się od rzutu karnego dla Grodu, który kilka chwil później został zamieniony na trzecią bramkę. W dalszej części drugiej połowy lepsi byli zawodnicy z Laskowej, którym udało się strzelić 2 bramki i byli blisko doprowadzenia do remisu. To się jednak nie udało i mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Grodu.

Bramki dla Grodu zdobyli Marcin Plata, Łukasz Szabla oraz Bogdan Zgrzeblak. Strzelcy z drużyny Laskovii to P. Tokarz i M. Wojcieszczak.

Gród Podegrodzie zajmuje aktualnie 4 pozycję w tabeli Ligi Okręgowej z 27 punktami. W kolejnym meczu seniorzy Grodu zagrają z Sokołem Stary Sącz.