Gród Podegrodzie vs KS Jarmuta Szczawnica

W środę 15 sierpnia na Stadionie Sportowym w Podegrodziu odbył się mecz klasy okręgowej, pomiędzy drużynami Gród Podegrodzie i Jarmuta Szczawnica.

Pierwsza bramka padła z rzutu karnego. Jedenastkę w pierwszej połowie wykorzystał Kamil Kuziel z drużyny KS Jarmta Szczawnica.

W 55 minucie gry do rzutu wolnego z około 35 metrów podszedł Bobak i oddał strzał na bramkę, dając prowadzenie gościom 2:0. W drugiej połowie w wyniku starcia w polu karnym urazu doznał Łukasz Ojrzanowski, który z rozbitym łukiem brwiowym został przetransportowany do szpitala.

Piłkarze Grodu walczyli do końca, jednak nie udało im się odrobić strat. Mecz zakończył się wynikiem 0:2. Następny mecz piłkarze Grodu rozegrają już 19 sierpnia z Huraganem Waksmund o godzinie 17:00 na wyjeździe.