Gród Podegrodzie remisuje z wiceliderem tabeli

6 maja o godzi. 17:00 na stadionie w Podegrodziu odbył się mecz seniorów Grodu z drużyną Sokół Słopnice, zajmującą obecnie drugie miejsce w tabeli Ligi Okręgowej.

Bramki w tym spotkaniu padły bardzo szybko, bo już w 7 minucie Artur Matras z drużyny Sokół Słopnice wpisał się na listę strzelców. Na odpowiedź Grodu nie trzeba było długo czekać, w 21 minucie bramkę wyrównującą zdobył Bartłomiej Jodłowski. W dalszej części spotkania nie widzieliśmy już bramek, natomiast zobaczyliśmy dużo żółtych kartek. Sędzia rozdał w sumie 9 żółtych kartoników (5 dla piłkarzy Sokoła i 4 dla piłkarzy Grodu).

Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a Gród zdobył ważny punkt, dzięki któremu ma szansę poprawić swoją sytuację w tabeli. Kolejny mecz seniorzy Grodu zagrają 12 maja z drużyną Orła Wojnarowa (na wyjeździe o godzinie 17). Drużyna rywala zajmuje obecnie 10 miejsce w lidze z dorobkiem 30 punktów.

Mecze juniorów

Juniorzy Grodu odnieśli natomiast kolejne zwycięstwo. Tym razem na boisku w Bobowej wynikiem 2;3 po golach P. Niecia,Ł. Popardy oraz J. Bodzionego.

Natomiast juniorzy młodsi ulegli Kolejarzowi 4:3. Bramki : T. Matiaszek oraz J. Kotas(2x).