Gród Podegrodzie remisuje z Sokołem Stary Sącz

7 września na stadionie sportowym w Podegrodziu odbył się mecz  6 kolejki sądeckiej Ligii Okręgowej. Drużyna Gród Podegrodzie zmierzyła się z drużyną Sokół Stary Sącz.

Spotkanie zakończyło się remisem 1: 1, chociaż okazje do zdobycia kolejnych bramek mieli zawodnicy obu drużyn. Tak skomentował spotkanie (dla portalu naszsport.pl) trener drużyny ze Starego Sącza, Jakub Bober:

Pojedynki z Grodem zawsze mają podtekst derbowy. Poprzednie spotkania (trzy za mojej kadencji) padały łupem drużyny z Podegrodzia. W ostatnim letnim sparingu mecz był wyrównany, ale również schodziliśmy z murawy pokonani. Sobotni punkt trzeba szanować. Remis na wyjeździe z solidnym zespołem to niezły wynik. Patrząc jednak na przebieg spotkania, mamy świadomość straconej szansy. W pierwszym kwadransie zmarnowaliśmy trzy świetne okazje do wyjścia na prowadzenie. Dobre interwencje bramkarza i niezdecydowanie napastników. Później mecz się wyrównał i remis raczej jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem.

Obecna sytuacja w tabeli

Po sześciu spotkaniach, Gród zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 8 punktów. 15 września o godz. 15:00 piłkarze z Podegrodzia zagrają kolejny mecz z zespołem Kolejarz Stróże. Trzymamy kciuki.