Gród Czop Podegrodzie wygrywa z drużyną VOLLEYTEAM LO Gromnik

18 stycznia 2020 r. odbył się kolejny mecz drużyny Gród Czop Podegrodzie w ramach II Ligi Małopolski. Tym razem na halę sportową w Brzeznej przyjechała drużyna VOLLEYTEAM LO Gromnik.

Pierwszy set siatkarze z Podegrodzia wygrali 25:19. Drugą partię Gród wygrał bardzo wysoko, do 11. Natomiast trzeci set zakończył się wynikiem 25:20. Drużyna Gród Czop Podegrodzia dopisuje na swoje konto 3 kolejne punkty.

Gród Czop Podegrodzie wiceliderem II Ligi Małopolski

W tej chwili z 22 punktami Gród zajmuje drugie miejsce w tabeli II Ligi Małopolski. Kolejny mecz ma się odbyć 25 stycznia na hali w Brzeznej, jednak doszły do nas informacje o problemach rywali siatkarzy Grodu – drużyny MKS Ryglice i prawdopodobnie ten mecz zostanie przełożony.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Marcina Polakiewicza, link do pełnej galerii poniżej: