Gród Czop Podegrodzie wygrywa z drużyną GSKS Laskowa

We wtorek, 16 lutego siatkarze drużyny Gród Czop Podegrodzie rozegrali zaległe spotkanie z drużyną GSKS Laskowa.

Mecz rozpoczął się o godz. 20:30 na hali sportowej w Laskowej. Było to bardzo emocjonujące spotkanie, które ostatecznie zakończyło się wygraną siatkarzy z Podegrodzia.

Wygrana za trzy punkty cieszy podwójnie ponieważ wychodzimy z wielkich opresji w trzecim secie, a po drugie, umacniamy się na fotelu wicelidera I Ligi Małopolski. Dzisiejszy wieczór i jakże zacięta gonitwa wyniku, zostanie zapamiętany na długo. Żartując, nawet nasz trener nie pamięta wcześniej w swojej karierze takiej sytuacji by wyjść z takiego wyniku..

– informują siatkarze.

Wspomniany trzeci set rozpoczął się bardzo źle dla Grodu, przegrywali 1:11, 9:19, 21: 24, by w końcówce dogonić rywala i wygrać praktycznie przegrany set do 25.

Forma dopisuje, a na koniec pierwszej rundy Gród Czop Podegrodzie umacnia się na fotelu wicelidera I Ligi Małopolski. Od lidera rozgrywek (WAWEL Kraków) siatkarzy Grodu dzielą tylko 2 punkty.