Gród Czop Podegrodzie wygrywa w barażach z drużyną Iskra Warszawa

W turnieju barażowym o awans do II Ligi Ogólnopolskiej, siatkarze z Podegrodzia prezentują świetną formę. W pierwszym dniu turnieju wygrali z gospodarzem – TKF Anilana Rakszawa, wczoraj natomiast pokonali drużynę Iskra Warszawa.

Turniej półfinałowy rozpoczął się świetnie dla drużyny Gród Czop Podegrodziu. W pierwszym dniu zmagań Gród pokonał gospodarza turnieju Anillana Rakszawa 3:0 (25:13, 25:22, 25:18).

Wczoraj natomiast siatkarze po bardzo trudnym pięciosetowym spotkaniu pokonali drużynę Iskra Warszawa 3:2 (23:25 25:22, 22:25, 25:22,15:13).

Drużyna że stolicy postawiła nam dzisiaj bardzo wysoko poprzeczkę. Całe spotkanie toczyło się w rywalizacji punkt za punkt. Kluczem do dzisiejszego zwycięstwa była fantastyczna zmiana taktyczna przez naszego trenera, który nakazał naszym zawodnikom zmiany zagrywki na flot z którym problem mieli rywale.  Zwycięstwo bardzo cieszy ponieważ był to niezwykle ważny mecz dla układu tabeli i naszych szans na awans do etapu finałowego.

– informują siatkarze Grodu.

Dzisiaj ostatni mecz z zespołem AKS Karol Kul Lublin. Trzymamy kciuki za drużynę z Podegrodzia, a transmisję na żywo z tego spotkaniu można śledzić tutaj (portal podkarpacieLIVE).

źródło, fot. Gród Czop Podegrodzie