Gród Czop Podegrodzie wygrywa kolejny mecz barażowy

W piątek siatkarze Grodu wygrali pierwszy mecz z drużyną SK Emeryk Nowa Słupia w barażach o II Ligę Ogólnopolską, wczoraj natomiast o godz. 16:00 rozpoczęło się drugie spotkanie, które było dużo trudniejsze.

Ależ to był mecz i dramaturgia. Po ponad dwugodzinnej batalii, pokonujemy drużynę ProSport Marmax Czudec 3:2 (22:25, 16:25, 25:20, 25:18, 15:9). Bardzo źle rozpoczęliśmy to spotkanie, przegrywając pierwsze dwa sety. Nie mniej jednak po raz kolejny pokazaliśmy niesamowitą waleczności i charakter.

– informują siatkarze Grodu.

Gród Czop Podegrodzie rozpoczyna walkę o II Ligę Ogólnopolską

Po dwóch przegranych setach, trener Łukasz Mężyk postanowił wprowadzić zmiany, które przyniosły bardzo dobre rezultaty:

Przy wyniku 0:2 trener postawił wszystko na jedną kartę. Przesunięcie nominalnego atakującego na przyjęcie oraz wpuszczenie Mateusza Piwowara na atak, przyniosło oczekiwane efekty. Zaczęliśmy grać bardzo ofensywnie na siatce, odrabiając straty i wygrywając cały mecz.

Dzisiaj Gród rozegra ostatni mecz z gospodarzem turnieju półfinałowego – drużyną AKS Karol KUL.