Gród Czop Podegrodzie vs MKS Ryglice

8 lutego 2020 r. odbył się kolejny mecz drużyny Gród Czop Podegrodzie w ramach II Ligi Małopolski. Tym razem na halę sportową w Brzeznej przyjechał zespół MKS Ryglice.

Pierwszy set siatkarze z Podegrodzia wygrali bardzo wysoko 25:12. Drugą partię Gród wygrał do 17. Natomiast trzeci set zakończył się wynikiem 25:14. Drużyna Gród Czop Podegrodzia dopisuje na swoje konto 3 kolejne punkty.

Gród Czop Podegrodzie liderem II Ligi Małopolski

W tej chwili z 28 punktami Gród zajmuje pierwsze miejsce w tabeli II Ligi Małopolski. Drużyna WAWEL Kraków, która obecnie zajmuje drugie miejsce ma jeden zaległy mecz. Właśnie drużyna z Krakowa będzie kolejnym rywalem siatkarzy Grodu. Mecz wyjazdowy z drużyną Wawel Kraków odbędzie się w sobotę 15 lutego o godz. 18:00. Będzie to mecz, który zdecyduje o tym, kto zostanie liderem II Ligi Małopolski.