Gród Czop Podegrodzie pewnie wygrywa z drużyną UKS Sparta AGH Kraków II

14 grudnia 2019 r. odbył się kolejny mecz drużyny Gród Czop Podegrodzie w ramach II Ligi Małopolski. Tym razem na halę sportową w Brzeznej przyjechała drużyna UKS Sparta AGH Kraków II.

W pierwszym secie siatkarze z Podegrodzia pokazali dużą przewagę nad przeciwnikiem, wygrywając 25:14. Drugą partię Gród wygrał do 21. Końcówka trzeciego seta była natomiast bardzo wyrównana,  jednak szala zwycięstwa przechyliła się ostatecznie na korzyść gospodarzy. Trzeci set Gród wygrał 26:24.

Gród Czop Podegrodzie nadal liderem II Ligi Małopolski

Obecnie w tabeli II Ligi Małopolski z 19 punktami Gród Czop Podegrodzie zajmuje 1 miejsce, jednak wicelider Wawel Kraków ma jedno zaległe spotkanie z zespołem UKS Sparta AGH Kraków. Kolejny mecz zostanie rozegrany w nowym roku. 11 stycznia na własnej hali Gród zmierzy się z drużyną Orzeł Ciężkowice.

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na halę w Brzeznej.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Marcina Polakiewicza, link do pełnej galerii poniżej: