Gród Czop Podegrodzie liderem I Ligi Małopolski

Wczoraj w Brzeznej siatkarze drużyny Gród Czop Podegrodzie rozegrali swoje ostatnie spotkanie rundy jesiennej w ramach I Ligi Małopolski.

Do Brzeznej przyjechała drużyna Kęczanin Kęty, która jak się okazało nie sprawiła problemu zawodnikom Grodu.

Dzisiejsze spotkanie to tak naprawdę formalność w postawieniu kropki nad i. Wygrywamy 3:0 (25:11, 25:16, 25:15) Spodziewaliśmy się trudnej przeprawy ze strony gości, tym czasem przyjechali do nas ze składem mocno młodzieżowym. Od początku seta nasi zawodnicy nadawali ton tej rywalizacji, nie dając szans rywalom w żadnym secie.

– poinformowali po spotkaniu zawodnicy.

Tym sposobem Gród Czop Podegrodzie wygrywa rundę jesienna I Ligi Małopolski w piłce siatkowej. Poniżej prezentujemy tabelę rozgrywek. Gród zdobył 19 punktów, druga drużyna w tabeli WKS Wawel Kraków ma 4 punkty mniej.