Grand Prix Nowego Sącza w Futsalu

Ruszyły ZAPISY do drugiej eliminacji GRAND PRIX Nowego Sącza o Puchar firmy STAL-BUD, rozgrywek organizowanych przez firmę ŁF Sport Events.

Pragniemy serdecznie zaprosić na GRAND PRIX Nowego Sącza, w którym przeżyjecie niezapomniane chwilę. Gwarantujemy najwyższy poziom organizacyjny, kulturalny, emocjonalny i sportowy. Grand Prix, to pięć turniejów klasyfikowanych w kategorii Open. Można wziąć udział w pojedynczych grach, lub we wszystkich. To Wam dajemy możliwość wyboru na ilu turniejach chcecie zagrać. Dla trzech najlepszych drużyn na każdym turnieju, przewidujemy nagrody w formie pucharów i dyplomów oraz dyplomy dla każdej z drużyn. 

– informuje organizator Łukasz Frączek.

Dodatkowo powstanie ranking, który będzie zliczał zdobycze punktowe z każdego turnieju do łącznego rankingu klasyfikowanego. Trzy drużyny które zbiorą najwięcej punktów na koniec ostatniego turnieju, dostaną dodatkowo nagrody klasyfikacyjne.

Firma Stal-Bud została naszym partnerem oraz sponsorem głównym drugiego turnieju Grand Prix Nowego Sącza w Futsalu. Tym to sposobem turniej ten rozgrywamy będzie o Puchar Firmy STAL-BUD. Serdecznie dziękujemy za powierzone nam zaufanie, my natomiast dołożymy należytej staranności by obie strony miały z tego tytułu korzyści i jak najlepszy wizerunek.

– dodaje Łukasz Frączek.

Jak zgłosić drużynę? Zadzwoń bądź napisz zgłoszenie drużyny, opłać wpisowe a następnie wstaw się na turniej. Lista zawodników może być uzupełniona w dniu zawodów. 

REGULAMIN GRAND PRIX DO POBRANIA

OŚWIADCZENIE DLA NIEPEŁNOLETNICH DO POBRANIA

KOSZTY UCZESTNICTWA TO 250 ZŁ  ZA JEDEN TURNIEJ

Można zapisać drużynę na poszczególne turnieje, bądź wykupić pakiet z wszystkim turniejami. Taki pakiet daje Wam pewność, że w żadnym z turniejów nie zabraknie dla Was miejsca, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Możliwość wykupienia dowolnej ilości turniejów (od 1 do 4 ponieważ pierwszy turniej został już rozegrany).

  • 1 Turniej 250 zł
  • 2 Turnieje 500 zł
  • 3 Turnieje 750 zł
  • 4 Turnieje 1000 zł
  • 5 Turniejów 1250 zł

ZADZWOŃ (500-758-968) I ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE W II TURNIEJU GRAND PRIX LUB W CAŁYM CYKLU.

Portal podegrodzkie.info jest patronem medialnym tego wydarzenia.