„Downe jedzonie” – Jakub Pajor z Podegrodzia w VI ogólnopolskim konkursie na gadkę

Jakub Pajor z Podegrodzia bierze udział w VI ogólnopolskim konkursie na gadkę. Każdy użytkownik portalu Facebook oraz YouTube może mu pomóc wygrać nagrodę publiczności.

Tematyka tegorocznego konkursu: „Gadajcie, coście we wsi jadali”!

Biorę udział w VI Ogólnopolskim konkursie na gadkę i potrzebuję TWOJEGO głosu. Jak to zrobić?? Prościej niż się wydaje. Wejdź w link: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1193798747717505&id=641060412991344 znajdź komentarz z moim imieniem i nazwiskiem dodany przez UJ i zareaguj ❤ lub 👍 następnie wejdź w ten link: https://www.youtube.com/watch?v=epg_jbr1rno i również zareaguj 👍. Prześlij tą wiadomość do jak największej liczby twoich znajomych. Baaardzo ale to bardzo Ci dziękuję.

– zachęca do oddania głosu Kuba Pajor.

Użytkownicy Facebooka mogą głosować tutaj
Użytkownicy Youtube mogą głosować tutaj

Zasady głosowania:

— Filmy 18 finalistów zostaną podzielone na trzy posty tj. kategorie (dorośli, młodzież, dzieci).
— W każdym z postów zostaną umieszczone opisane linki do filmów finalistów.
— Pod każdym postem zostaną zamieszczone komentarze z imionami i nazwiskami finalistów.
— Głosowanie w każdej kategorii wygrywa uczestnik, który zbierze najwięcej reakcji pod komentarzem ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz najwięcej łapek w górę pod swoim wystąpieniem na portalu YouTube. Reakcje oraz łapki w górę zostaną zsumowane, co złoży się na ostateczny wynik.
WAŻNE: Głosy w postaci reakcji oddajemy tylko na komentarzu wstawionym przez stronę Miesiąc Języka Ojczystego – n i e dodajemy własnych komentarzy (takie głosy nie będą brane pod uwagę)
— Głosy z kont fejkowych lub podejrzanych, nie będą brane pod uwagę.
— Jeden użytkownik może oddać głos na więcej niż jednego uczestnika.
— Głosowanie zostaje zakończone dnia 19 maja o północy (tj. pod sam koniec dnia 19 maja).
— Wyniki głosowania publiczności zostaną oficjalnie ogłoszone 28 maja o godzinie 16:00, podczas finałów konkursów Miesiąca Języka Ojczystego oraz tego samego dnia umieszczone na fanpage’ach Miesiąca Języka Ojczystego oraz Sekcji Dialektologii i Socjolingwistyki KNJSUJ.

Zachęcamy do obejrzenia wystąpienia konkursowego Jakuba oraz do oddawania głosów!