Długołęka-Świerkla. Zabawa andrzejkowa oraz podsumowanie projektu „Różni, ale tacy sami”

27 listopada 2019 w Szkole Podstawowej w Długołęce-Świerkli odbyła się zabawa andrzejkowa, która również kończyła udział w projekcie „Różni, ale tacy sami”. 

Uczniowie klasy VII oraz VI bardzo ciepło przywitali uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gostwicy. Z tej okazji klasa VII przygotowała przedstawienie teatralne, podczas którego czarodziej przywołał najprawdziwsze czarownice. Oczywiście, jak przystało na zabawę andrzejkową, były również wróżby oraz zabawa taneczna.

Warto przypomnieć, że w ramach projektu zostały także zorganizowane dwa spotkania integracyjne w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Gostwicy, podczas których uczniowie klasy VII wraz z uczestnikami WTZ, mieli możliwość tworzenia wspaniałych ozdób świątecznych. Wspólnie odwiedzili również Sądecki Park Etnograficzny, a nasi uczniowie na lekcji wychowawczej gościli Panią psycholog, która przeprowadziła pogadankę na temat szkodliwości ulegania nałogom. Wymienione wydarzenia u wszystkich wywołały mnóstwo pozytywnych emocji i z pewnością będą bardzo miło wspominane.

SP Długołęka-Świerkla