Diagnoza całkowitej niepłodności – świadectwo łask wyproszonych u św. Stanisława Papczyńskiego

Do Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii napływają kolejne świadectwa łask wyproszonych za wstawiennictwem św. ojca Stanisława. W Sanktuarium w każdą drugą sobotę miesiąca (poza okresem wakacyjnym, najbliższe 12 września) odbywa się specjalne nabożeństwo uzdrowienia o dar potomstwa. Poniżej prezentujemy najnowsze świadectwo małżonków Teresy i Wojciecha, którzy uczestniczyli w tych nabożeństwach i doznali łaski narodzin synka Rysia.

“Jesteśmy małżeństwem z 3,5 letnim stażem, od początku staraliśmy się o potomstwo, po pół roku rozpoczęliśmy diagnostykę niepowodzeń. Trwała wiele miesięcy, podczas których przyjeżdżaliśmy do Sanktuarium modlić się za wstawiennictwem św. Stanisława Papczyńskiego.

W końcu w marcu ubiegłego roku usłyszeliśmy diagnozę całkowitej niepłodności spowodowanej niedrożnością jajowodów. “Cuda się zdarzają, ale według mojej wiedzy poza in vitro nie macie szans na potomstwo” – to słowa które usłyszeliśmy od profesora przy wypisie ze szpitala. Wobec tego zaczęliśmy jeszcze goręcej modlić się o cud.

Zaangażowanych w modlitwę było wiele osób, pościliśmy, odmawiamy nowennę, przyjeżdżaliśmy do Sanktuarium i szukaliśmy pomocy medycznej poza in vitro. Trafiliśmy na lekarzy którzy dali nam szanse, przeszłam zabieg udrożnienia jajowodów, mijały kolejne miesiące… przyszedł kryzys i w tym kryzysie pierwszy raz, właśnie w Sanktuarium św. Stanisława powiedziałam Bogu, że oddaje to całkowicie Jemu, że zrobiłam po ludzku wszystko co mogłam, teraz może tylko On… i bardzo szybko pokazał mi że rzeczywiście może.

W tym samym miesiącu zaszłam ciążę, a dziś pisze to świadectwo tuląc 7 tygodniowego syna.
Dziękujemy Bogu i dziękujemy Wam Ojcom Marianom za nabożeństwa z modlitwą o potomstwo.

Teresa, Wojciech i Rysio.”

źródło: papczynski.pl