Czwarty Turniej Grand Prix Nowego Sącza w Futsalu

W najbliższą niedzielę, tj. 17 lutego w hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej rozegrany zostanie IV turniej o Grand Prix Nowego Sącza w futsalu o puchar firmy EL-KAG.

Ilość miejsc ograniczona, więc warto zapisać się już dzisiaj.

Grand Prix, to pięć turniejów klasyfikowanych w kategorii Open. Trzy turnieje już za nami, natomiast najbliższy który będzie rozgrywany w tą niedzielę, będzie czwartą eliminacją spośród pięciu.

– Można wziąć udział w pojedynczych grach, lub we wszystkich. To Wam dajemy możliwość wyboru w ilu turniejach chcecie zagrać. Dla trzech najlepszych drużyn, w każdym turnieju, przewidujemy nagrody w formie pucharów i dyplomów oraz dyplomy dla każdej z drużyn. Po każdych zawodach aktualizowany jest ranking o punkty zdobyte w kolejnym turnieju. Trzy drużyny które zbiorą najwięcej punktów na koniec GP otrzymają dodatkowo bardzo wartościowe nagrody klasyfikacyjne w postaci pucharów, medali, dyplomów oraz nagród finansowych.

– mówi organizator turnieju Łukasz Frączek.

ZAPISZ drużynę do IV Turnieju Grand Prix Nowego Sącza w Futsalu o Puchar Firmy EL-KAG w kategorii OPEN (bez limitu zawodników czynnych), który zostanie rozegrany 17 lutego 2019 roku od godziny 9:00 na hali widowiskowo sportowej przy ul. Nadbrzeżnej 34, w Nowym Sączu. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Jak zgłosić drużynę?

Zadzwoń, bądź wyślij zgłoszenie drużyny, opłać wpisowe, a następnie wstaw się na turniej. Lista zawodników może być uzupełniona w dniu zawodów.
Więcej informacji na plakacie oraz stronie organizatora: http://lfsportevents.pl/grandprixfutsalu/
Sponsorem głównym IV Turnieju Grand Prix jest firma EL-KAG.

Portal podegrodzkie.info jest patronem medialnym wydarzenia.